Georg Jensen Daisy x Stine Goya Örhängen

Jämför produkt Georg Jensen Daisy x Stine Goya Örhängen online innan du handlar. Vi har samlat nödvändig information om produkten Georg Jensen Daisy x Stine Goya Örhängen i kategorin Örhängen här hos oss.

Produktinformation

Ett par örhängen med stift som bär på fem stycken tusenskönor i en blandning av storlekar. Blommorna är vackert målade i en grön och vit emalj som tillför en lekfullthet på denna klassiska design... .

Se gärna också

Nordic Spectra NS ONE 012

Ett par eleganta vitguldsörhängen med pavéinfattade briljantslipade diamanter. Örhängena har en oval form med en härligt energi. Örhängena är handrtillverkade på Nordic Spectra av 18 karat återvunnet&hellip:

Mer information finns på produktens sida.

Inspiration

Här kan du fördjupa dig i en mängd olika ämnen, från nyheter och trender till tips och råd inom en rad olika områden. Vårt mål är att erbjuda högkvalitativt innehåll som inspirerar, informerar och utbildar våra läsare. Läs vidare för att upptäcka spännande ämnen och få inspirationen till att vidga era vyer.

Klicka här för mer inspiration

Produkter från kända varumärken
Armband

Armband från Skultuna

Se alla produkter
Berlocker

Berlocker från CU Jewellery

Se alla produkter
Seiko Classic

Seiko Classic från Seiko

Se alla produkter
Longines Master Collection

Longines Master Collection från Longines

Se alla produkter