Sidan innehåller annonslänkar

Georg Jensen Fusion 2-delad Ring RG/VG

Beställ Georg Jensen Fusion 2-delad Ring RG/VG på nätet redan idag. Här har vi samlat mer information om produkten Georg Jensen Fusion 2-delad Ring RG/VG inom kategorin Ringar.

Produktinformation

Ett smycke byggt på två stycken ringar från kollektion Fusion. Den ena ringen är tillverkad i guld och den andra i vitguld, båda med en blank yta.

Se gärna också

Nordic Spectra Spectra Diamantsolitär 0,40 ct Guld

Elegant solitärring i 18 karat guld med en mjukt välvd ringskena. I den upphöjda fattningen sitter en briljantslipad diamant om 0.40 ct omsluten av sex guldklor. Detta smycke är en kundanpassad beställningsvara&hellip:

Mer information finns på produktens sida.

Inspiration

Här kan du fördjupa dig i en mängd olika ämnen, från nyheter och trender till tips och råd inom en rad olika områden. Vårt mål är att erbjuda högkvalitativt innehåll som inspirerar, informerar och utbildar våra läsare. Läs vidare för att upptäcka spännande ämnen och få inspirationen till att vidga era vyer.

Klicka här för mer inspiration

Produkter från kända varumärken
Armband

Armband från Skultuna

Se alla produkter
Halsband

Halsband från CU Jewellery

Se alla produkter
Örhängen

Örhängen från Georg Jensen

Se alla produkter
Rado Centrix

Rado Centrix från Rado

Se alla produkter