* Artikelnamn LEIA Örhänge Guld * Bredd ų 15 mm * Material Guldpläterat stål * Sten Cubic Zirconia * Kollektion Leia * Varumärke Astrid & Agnes * Artikelnummer 355176
Beställ Astrid & Agnes LEIA Örhänge Guld på nätet redan idag. Här har vi samlat mer information om produkten Astrid & Agnes LEIA Örhänge Guld inom kategorin Örhängen.
Longines är en schweizisk tillverkare av exklusiva armbandsur och av klockor för tidtagning vid stora idrottsevenemang. Longines tillverkar även stoppur till idrottsutövare världen över och klockor i flygplan. Företaget har sitt säte i Saint-Imier, Schweiz, grundat av Auguste Agassiz 1832 och idag ägt av Swatch Group. Dess logotyp, ett bevingat timglas, är den äldsta registrerade logotypen för ett klockfabrikat.
Oris är en tillverkare av schweiziska lyxarmbandsur. Oris grundades av Paul Cattin och Georges Christian i Hölstein 1904. Oris är kända för att endast producera mekaniska klockor.
Big är en amerikansk filmkomedi som hade biopremiär i USA den 3 juni 1988, i regi av Penny Marshall med Tom Hanks i huvudrollen.