Sidan innehåller annonslänkar

Georg Jensen Daisy Brosch / Halsband

Beställ Georg Jensen Daisy Brosch / Halsband på nätet redan idag. Här har vi samlat mer information om produkten Georg Jensen Daisy Brosch / Halsband inom kategorin Halsband.

Produktinformation

Ett vackert smycke ur Georg Jensens ikoniska kollektion Daisy. Detta smycke levereras med en nätt ärtlänk och går bra att bära som halsband.

Se gärna också

Efva Attling The Mrs Necklace 0.30ct White Gold

Vackert halsband i en unik och elegant komposition tillverkad i 18K vitguld. Halsbandet har nätt ankarkedja som bär på ett hängsmycke med en större diamant med kuddslipning omsluten av mindre briljantslipade&hellip:

Mer information finns på produktens sida.

Inspiration

Här kan du fördjupa dig i en mängd olika ämnen, från nyheter och trender till tips och råd inom en rad olika områden. Vårt mål är att erbjuda högkvalitativt innehåll som inspirerar, informerar och utbildar våra läsare. Läs vidare för att upptäcka spännande ämnen och få inspirationen till att vidga era vyer.

Klicka här för mer inspiration

Produkter från kända varumärken
Rado HyperChrome

Rado HyperChrome från Rado

Se alla produkter
Örhängen

Örhängen från Edblad

Se alla produkter
Ringar

Ringar från Efva Attling

Se alla produkter
Longines Spirit

Longines Spirit från Longines

Se alla produkter